De woudlopers hebben de laatste tijd bij lange na niet stil gezeten, ze hebben natuurlijk geholpen met de potgrondactie, NLdoet en de schoonmaakactie. Maar naast dit goede werk hebben zij verschillende leuke programma‟s gehad.

Zo hebben de woudlopers een tocht gelopen, een eigen opkomst in elkaar gezet en uitgevoerd. Ook was een van onze leiding, Femke, jarig en vierde zij haar feestje dit was natuurlijk een opkomst met cake versieren, koekhappen, twister en allemaal andere oud-hollandse spelletjes. Daarnaast hebben de jongens en de meisjes weer een keer apart gedraaid waarbij de meiden stoere poppen/dieren gemaakt hebben en de jongens een schommel en een vuurtje.

kattenkwaad apr17 woudlopers2Ook kunnen de woudlopers goed met verf spelen. De opdracht was bijvoorbeeld kleur de tekening in met alleen je neus. Daar kwamen natuurlijk heel veel geverfde gezichten uit tevoorschijn. :P Maar wat is er nou leuker dan lekker kliederen bij de opkomsten!kattenkwaad apr17 woudlopers3