Music Kidz gaat weer van start!
De Scouting Zetten Band start in samen werking met Franken Music Service een compleet nieuw muziekprogramma: Music Kidz. Tijdens de groepslessen van drie kwartier wordt met veel plezier de eerste beginselen van het notenschrift uitgelegd en worden de eerste vaardigheden op een door jou gekozen instrument aangeleerd.
Naast het bespelen van een instrument, wat je concentratie- en uithoudingsvermogen verbeterd, leer je ook luisteren naar elkaar. Bij de lessen wordt je showvaardigheid aangeleerd zodat het er ook nog eens stoer uitziet.
De lesmethode die gebruikt wordt komt van de inmiddels welbekende Yahama blazersklas en heet “Essential Elements”. Je kan deelnemen aan de samenspeelgroep vanaf 7 jaar . Er is geen voorkennis nodig. De eerste 3 lessen zijn gratis zodat je op je gemak kunt kijken of het iets voor je is. De lessen worden elke woensdagavond van 18:15-19:00 uur in clubgebouw “De Eindsplits” naast de Lammerts van Buerenschool in Zetten gegeven. De eerste les start op 11 februari.
Alles op een rijtje:
- Start 11 februari 2026
- Elke woensdag van 18:15 – 19:00 uur m.u.v. de schoolvakanties
- Deelnemen vanaf 7 jaar
- Er is geen voorkennis nodig
- Met veel plezier leren we samen muziek maken. Het zijn groepslessen.
- De eerste 3 lessen krijg je van ons cadeau, daarna kies je of je door wil gaan en dan word je lid van de band met de bijbehorende contributie
- Leden van een speltak van Scouting Zetten krijgen korting op de contributie;
- Als we het instrument beschikbaar hebben kun je deze in bruikleen krijgen. Momenteel hebben we trompetten, althoorns, baritons, trombones, sousafoon en slagwerk beschikbaar.
- Les op een eigen (blaas- of slag-)instrument is mogelijk
- Je leert de basis van het notenschrift
- Je leert basisvaardigheden op een zelf gekozen instrument
- Na de keuze is wisselen van instrument altijd mogelijk, maar hier zijn we terughoudend mee omdat er dan weer ‘opnieuw’ gestart moet worden met de vaardigheden op het andere instrument.
- Je leert basis showvaardigheden
- Er is voldoende gelegenheid om een instrument uit te proberen
- Er is een minimum van 5 deelnemers, de lessen starten als er voldoende deelnemers zijn
- Tussentijds instromen is mogelijk
Vind ons op